Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy]W związku z cuboid'em i budowniem!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Mam problem jak zrobić Cuboida lub zmodyfikowac aby zwykły gracz mógł budować niszczyc!

A mianowicie postawilem Cuboida na miasto i przypisalem dzialke w miescie graczowi ale on nie moze na niej nic robic tak maja wszscy tylko ja i drugi admin mozemy :(

Gdy klikam lina na Cuboida miasta to jest wyswietlane:

Can You Build?No

Applicable regions: miasto

 

gdy patrze tak samo na dzialke tego gracza to jest to samo tylko : durin7,miasto

A moja dzialka to Can you Builid? yes

 

prosze o pomoc

 

Serwer wersja 1.7.3 na Bukkicie naraze pluginy to WorldGuard,CommandBook, WorldEdit, CraftBook, Ichat

 

Proszę także o pomoc i napisanie jakie pluginy do tych będą kompatybilne i przydatne między innymi chodzi o grupy Admin Vip Gracz itd. o kase , sklepy warpy itd.

Oczywiscie PLUSY czy tam MINUSY

Opublikowano

Używałeś tej komendy ?

 

/region setparent NazwaCuba NazwaMiasta - komenda używana po /region define. Dzięki niej działka zostaje wpisana do miasta. (Bez tego gracz nie będzie mógł budować)

 

Cytat z :

 

To jest ukryta treść, proszę

y5r5.png

Opublikowano

zaznaczasz przekątną (działki)

potem wpisujesz //expand (liczba kratek w górę ) up

//expand (liczba kratek w dół) down

następnie wpisujesz /region define (nazwa cuboida) (nick gracza który cuba chce)

potem /region setparent (nazwa cuboida poprzednia) (nazwa cuboida na całe miasto) i oto cała sprawa :}

mca.png

 

mca.png

 

Pomogłem ? Kliknij w pajacyka na stronie :

 

 

to Cię nic nie kosztuje a pomaga ! Zbieram -- !

Opublikowano

Ok. kolega moze budowac juz, a za odpowiedzi dzieki jak cos to jeszcze pluginy przydatne za pomoc thx plusy minusy itp. lecą :D Nie wiem ktora odpowiedz byla lepsza ale mogl budowac juz zanim odpowiedzi zobaczylem bo powpisywalem pelno komend ale to z tym setparent chyba :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...